Čteme dětem

Category : Nezařazené

Milí malí i velcí čtenáři,

naše účast v celostátním projektu „Celé Česko čte dětem“ pokračuje i ve školním roce 2019/2020. Opět rádi přivítáme všechny zájemce o předčítání dětem! Děti jsou při čtení pozorné, vnímavé, a rády uvidí a uslyší někoho, kdo není učitel. Také se rády chlubí ostatním tím, že jejich maminka, tatínek, babička, děda…..byli ve škole číst ostatním. Vůbec se tedy nemusíte obávat mezi nás přijít. Stačí se domluvit s třídní učitelkou Vašeho dítěte nebo s vychovatelkou v ŠD na vyhovujícím termínu, připravit četbu a udělat radost nejen svému „zlatíčku“.

Do nového školního roku přejeme všem malým i velkým čtenářům mnoho radosti a společně strávených chvil nejen při čtení!