Čteme dětem

Milé čtenářky, milí čtenáři,

příští týden probíhá

9. TÝDEN ČTENÍ DĚTEM

Dospělí vědí, a děti postupně zjišťují, že u knihy se zasmějeme, můžeme se bát, můžeme plakat, podívat se do vesmíru, oceánu, zkrátka dostat se snad úplně všude, a tak trochu prožít vlastně vše, co nás napadne.

A protože k tomu nepotřebujeme kromě knihy ani baterie, ani žádný tablet, počítač, mobil a – světe, div se! – ani připojení na wifi, můžeme číst kdykoliv a kdekoliv J

Budeme proto rádi, když se s námi podělíte o vaše čtecí chvilky. Prodlužte si svůj společně strávený čas a namalujte nám obrázek, na kterém uvidíme, jak si společně čtete. Obrázek můžete doplnit názvem knihy a krátkým zhodnocením, jak se vám kniha líbila.

Obrázky můžete nosit do 7.5. 2019 do ŠD.

Od 10.5. – 14.5. 2019 budou obrázky vystaveny ve škole a všechny zúčastněné čeká malá odměna.

Velmi děkujeme všem maminkám, babičkám a tatínkům, kteří nám přišli číst, a samozřejmě se těšíme na další! Nemusíte se bát, děti jsou při čtení hodné a pozorné….