Naše akce 2019/2020

Adventní dílna

Adventní čas jsme zahájili tvořivým setkáním s rodiči a dětmi.

Dýňování

Dlabání dýní nemělo chybu!

Fyzikální pokusy

Jeden z našich tatínku, pan Horký, představil dětem svět pokusů na téma voda a vzduch. Experimentování děti velmi zaujalo, zapojit se chtěl každý.

Výlet do Lidic

V lidické galerii byl pro mladší žáky připraven program "Poprvé do galerie". Starší žáci se pak prostřednictvím soch dozvěděli o osudu Lidic a do školy se vraceli pěšky. Všichni cestu zvládli na výbornou.

Dopravní hřiště

Žáci 4. a 5. ročníku si vyzkoušeli pravidla silničního provozu na vlastní kůži a šlo jim to výborně.

Důl Mayrau - exkurze

Těžba černého uhlí patří neodmyslitelně k našemu regionu. Pro dnešní děti je to dávná historie, se kterou se seznámily během exkurze do dolu Mayrau.

Výlet na Pražský hrad

Co jsme všechno zažili? Výměnu stráží, prohlídku Chrámu sv. Víta, Vojtěcha a Pavla, Zlatou uličku a program Příběh Pražského hradu. Sluníčko svítilo, lepší počasí jsem si nemohli přát.

Aktuální počet žáků

V letošním školním roce 2023/2024 naši školu v 1. – 5. ročníku navštěvuje 75 žáků.

Obrázek budovy školy

Adresa: Školní 49, 273 51 Velké Přítočno